1964

TOROSLAR KARŞIMIZDA OLANCA HEYBETİYLE YÜKSELİYOR!

       

Ve aklımızda geleneklerimizi yaşatmak, damağımızda Ermenek Helvası'nın tadı, 300 yıllık rotamızı takip ederek yürümeye başlıyoruz. Ne zaman ki Taşeli Platosu'nun 1600 metre yükseklikteki capcanlı doğasına ulaşıyoruz, aradığımız şeyi buluyoruz.

Toros Naturel olarak kurucumuz, Babamız Ahmet Aydoğdu'nun üretim tekniği ve markayı bize emanet ettiği gibi aynı süreçleri izleyerek üretiyoruz. Şeker kullanmadan, şairin de dediği gibi Toroslarına Nazlı Ecesi Ermenek'te yetişen üzümlerden yapılan pekmez, çöğen ve tahin ile hijyen koşullarını sağlayarak günlük 5 ton kapasiteyle tam otomatik makinelerde, bu lezzeti gelecek nesillere aktarmaya devam ediyoruz.

     

Babamızdan aldığımız tarifi yükselen çağın dinamiğine uygun olarak ambalajlıyor, sağlık ve tazelik için her daim nitelikli malzemeler kullanıyoruz. Özenle ürettiğimiz ürünlerin lezzeti ile damağa, ambalajı ile de göze hitap ediyoruz. Kendimizi en iyi şekilde ifade ederek, yeni neslin geleneksel lezzeti olmak için çalışıyoruz.

Biz Toros Helva'yı 100% doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli ve bizden olduğu için yaşatıyoruz. Tahin ve pekmezimiz dışında gene doğal ve geleneksel reçeteler ile üretilen lezzetleri de sizinle buluşturmak için çalışıyoruz.

     

Ürünlerimizde katkı maddesi ve ek şeker kullanmamak her an felsefemiz olacaktır. Her zaman en doğal haliyle hijyen koşulları dikkate alarak üretmeye devam edeceğiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR