Satış Sözleşmesi

Sitemiz üzerinden almakta olduğunuz ürünlere ilişkin bilgiler ve genel satış kuralları aşağıda yer almakta olup, sitemizden ürün satın almakla satış kurallarına uygun hareket etmeyi kabul edersiniz.

Genel Bilgi

Sitemiz üzerinden sunulan ürünler, ücret bilgisi ile satış ve satış sonrasına ilişkin kurallar (iade, değişim vs.) aşağıda yer almaktadır.

Satın alma işlemi esnasında iletmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz açık onayınız olmadığı sürece ve gizlilik politikasında belirlendiği haller dışında kesinlikle paylaşılmayacak, güvenli bir şekilde saklanacaktır.

Ödeme

I. Kredi kartı ile ödeme

Kredi Kartı ödemeleriniz SSL standartlarında güvenlik yazılımlarıyla gerçekleştirilmekte olup, bilgileriniz en yüksek düzeyde korunmaya çalışılacak ve aksi tarafınızdan açıkça belirtilmediği sürece Toros Helva - Ali Aydoğdu tarafından kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmayacaktır.

Toros Helva - Ali Aydoğdu kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için; teknik gelişmeler çerçevesinde tüm önlemleri alma ve özen gösterme gayretinde olup, sizin de kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için şifre bilgilerini koruma, antivirüs programı kullanma, siteden güvenli çıkış gibi hususlarda özenli davranmanız gerekmektedir. Kendi kusurunuz veya ihmaliniz nedeniyle oluşan dolaylı ya da doğrudan zararlardan Toros Helva - Ali Aydoğdu sorumlu tutulamaz.

II. Banka havalesi ile ödeme

Ödemeyi banka havalesi veya EFT ile yapmayı tercih etmeniz halindeTR33 0006 4000 0014 5280 3040 72 IBAN numaralı hesaba yapacağınız ödemeye ilişkin havale ise dekont numarasıyla, EFT ise referans numarasıyla ödemenin bankadan teyidinin akabinde satış işleminiz onaylanacaktır.

Bu halde, banka tarafından havale ve/veya EFT ücreti ve benzer isimler altında alınacak ek ücretler ürün satış fiyatına dahil olmayıp, tarafınıza aittir.

Ürünler

Toros Helva - Ali Aydoğdu’ya ait ürünler, yürürlükte olan Türk Gıda Kodeksi ve Gıda Güvenliği Standartları uyarınca üretilmektedir. Toros Helva - Ali Aydoğdu üretmiş olduğu tüm ürünlerin alıcılara ayıpsız ve taze olarak teslim edileceği garantisini verir. Toros Helva - Ali Aydoğdu bu ürünlerin daimi kalitesini sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmakla beraber, uygun saklama koşullarında muhafaza edilmeyen ve/veya belirtilen raf ömür sürelerinden sonraki bir tarihte tüketilen ürünlere ilişkin garanti vermemektedir.

Toros Helva - Ali Aydoğdu, mevsimsel hammadde temini zorluğu ve benzeri sebeplerden ötürü ürün çeşitliliğindeki farklılıklar ve ürünlere ilişkin görsel tasarım değişikliklerinden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Toros Helva - Ali Aydoğdu ürünleri, Kalite Güvence ve Türk Gıda Kodeksi Ürün Hijyen Standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Satış ve Sonrasına İlişkin Koşullar

I. Ürün satın alma

Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatları vergiler dahil fiyatlar olup, ulaştırma maliyeti alıcıya aittir. Tarafınızdan başkaca bir hizmet ve sair bedel talep edilmeyecektir.

Satın almak istediğiniz ürünlerin yanında yer alan adet bilgisini girmeniz gerekmektedir. Satın alma işlemini kredi kartıyla yapmanız halinde işlem, İş Bankası ortak ödeme sayfası üzerinden gerçekleştirileceğinden, bu sayfaya yönlendirileceksiniz.

Daha sonra satın alma işlemini tamamlamak için sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeniz ve “satın al” butonuna basmanız gerekmektedir. Bankanın işlemi onaylamasının ardından satış işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Satış işlemi esnasında sizden talep edilen bilgileri eksik ve/veya hatalı girmeniz nedeniyle oluşabilecek her türlü zarar ve/veya sorumluluk tarafınıza aittir.

Satışın gerçekleşmesini takip eden 10 (on) gün içerisinde ürün belirttiğiniz teslimat adresine teslim edilecektir. Toros Helva - Ali Aydoğdu’nın önceden haber vererek bu süreyi 5 gün daha uzatması mümkündür.

II. Cayma (iade) hakkının kullanılma koşulları

Satın aldığınız ürünü 14 (on dört) gün içerisinde ve kullanılmamış olmak(Ürün ambalajının dahi açılmamış olması) kaydıyla sebep göstermeksizin iade etmeniz mümkündür. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla 14 (on dört) gün içinde iadesini talep etmediğiniz ürünü 14 (on dört) gün geçtikten sonra iade etmeniz mümkün değildir.

İade talebinizi süresi içerisinde yapmanız kaydıyla yapmış olduğunuz ödeme;

• ödemeyi kredi kartı ile yaptıysanız ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza kesintisiz olarak,

• banka havalesi ile yaptıysanız havale masrafı kesintisi yapıldıktan sonra banka hesabınıza,

iade edilecektir.

Bankadan kaynaklı veya öngörülemeyen diğer bir sebep nedeniyle söz konusu sürede iade yapılamaması halinde Toros Helva - Ali Aydoğdu’nun herhangi sorumluluğu bulunmamaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünün iadesi halinde Toros Helva - Ali Aydoğdu sadece yaptığınız ödemeyi iade etmekle yükümlü olup, Toros Helva - Ali Aydoğdu’dan ek bir talepte(faiz, tazminat vs.) bulunulamaz.

Ürün paketi satın almış olmanız halinde, satın aldığınız ürün paketini 14 (on dört) gün içerisinde ve hiçbir ürün kullanılmamış olmak kaydıyla sebep göstermeksizin iade etmeniz mümkündür

İade hakkının kullanılma süresi ürünün tarafınıza teslimi ile başlayacak olup, siparişin teslimine dair belgede yer alan teslim tarihi esas alınacaktır.

Sipariş ettiğiniz ürün 3 (üç) gün içinde kargoya verilmemişse bilgi@toroshelva.com adresiyle iletişime geçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

III. Ürün değişim koşulları

Satın almış olduğunuz ürüne ilişkin değişim ve iade talebinizi bilgi@toroshelva.com adresine e-posta göndererek ya da 0338 716 19 56 numaralı hattı arayarak iletebilirsiniz.

Bu sözleşmeye ilişkin herhangi bir anlaşmazlık oluşması halinde bulunduğunuz yer kaymakamlık veya valiliklerde bulunan Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuruda bulunabilirsiniz.


Veri Politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Aydınlatma Metinleri web sitemizde yayınlanmıştır. Ayrıntıları İnceleyin
X